Filia w Węgrowie | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach Pokaż jeszcze raz | Ukryj

Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie

 

 

Informacja dla wszystkich czytelników!

 Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty oraz zwrócone wszystkie dokumenty w BP w Siedlcach i jej filiach: Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

 

Biblioteka czynna w godzinach:

              poniedziałek - piątek:   9.00 - 18.00                  
              czwartek:   12.00 - 18.00
              sobota:          9.00 - 15.00

Kontakt:

tel./fax: (25) 792 23 46 

e-mail: wegrow@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

Warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy

 

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy oraz innych zainteresowanych na warsztaty "Wykorzystanie aplikacji PREZI do tworzenia prezentacji". Spotkanie odbędzie się 23.10.2014 (czwartek) o godz. 10,00 w siedzibie biblioteki przy ul. Piłsudskiego 23. Warsztaty poprowadzi Pani Joanna Kucewicz - pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Łosicach. Serdecznie zapraszamy.

czytaj dalej

Data publikacji: 20 października 2014

KONKURS dla dzieci


W związku ze zbliżającym się Hubertusem Węgrowskim oraz 90-leciem Lasów Państwowych, Nadleśnictwo Łochów, Parafia pw. Św. Ojca Pio oraz Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie zapraszają dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie do udziału w konkursie plastycznym "Las i jego mieszkańcy". 

REGULAMIN KONKURSU znajdziesz poniżej

czytaj dalej

Data publikacji: 06 października 2014

Konferencja dla nauczycieli bibliotekarzy

 

Wszystkich nauczycieli bibliotekarzy zapraszamy na konferencję pt."Ewidencjonowanie podręcznika Nasz elementarz", która odbędzie się 24.09.2014 o godz. 10,00 w lokalu biblioteki. 

czytaj dalej

Data publikacji: 23 września 2014

Konferencja z Muzeum Piłsudskiego

Serdecznie zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, historii i WOS do wzięcia udziału w drugiej edycji bezpłatnych konferencji organizowanych przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Bibliotekę Pedagogiczną im. H. Radlińskiej w Siedlcach.

czytaj dalej

Data publikacji: 19 sierpnia 2014

PIKNIK RODZINNY ZA NAMI

 

 

08.06.2014 odbył się I PIKNIK RODZINNY na błoniach przy Parafii św. Ojca Pio w Węgrowie. Promowaliśmy naszą placówkę, księgozbiór. Każde dziecko otrzymało kolorowankę a rodzice brali udział w loterii. Nagrodami były zbiorki poezji twórców regionalnych i słodycze. Pogoda dopisała. Zapraszamy do galerii.

czytaj dalej

Data publikacji: 10 czerwca 2014

BIBLIOTEKA NA PIKNIKU RODZINNYM

 

 

08.06.2014r.  Parafia św. Ojca Pio w Węgrowie organizuje PIKNIK RODZINNY. Nasza placówka została zaproszona do udziału w tej imprezie. Będziemy promować czytelnictwo, bogaty księgozbiór. Każde dziecko otrzyma niespodziankę.

czytaj dalej

Data publikacji: 04 czerwca 2014


Informacja oświatowaPatronat Roku 2014


Oskar Kolberg

Jan Karski

Św. Jan z Dukli