Filia w Węgrowie | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie

Informacja dla wszystkich czytelników!

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty i brak zaległości finansowych na koncie czytelnika w całej placówce.

 

Biblioteka czynna w godzinach:

              poniedziałek - piątek:   9.00 - 18.00                  
              czwartek:   12.00 - 18.00
              sobota:          9.00 - 15.00

Kontakt:

tel./fax: (25) 792 23 46 

e-mail: wegrow@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

KONFERENCJA DLA BIBLIOTEKARZY

23 września zapraszamy nauczycieli-bibliotekarzy na konferencję na temat "Ewidencjonowanie podręczników - wymiana doświadczeń". Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 13.00 w lokalu biblioteki. Zapraszamy 

czytaj dalej

Data publikacji: 22 września 2015

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 

Zbliża się kolejny Węgrowski Hubertus. Tak jak w ubiegłym roku ogłaszamy konkurs dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu węgrowskiego. Konkurs organizuje Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie, Nadleśnictwo Łochów i Parafia św. O. Pio w Węgrowie. Zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin poniżej 

czytaj dalej

Data publikacji: 22 września 2015

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

 

 

Na zakończenie Tygodnia Bibliotek obchodzonego w tym roku pod hasłem WYBIERAM BIBLIOTEKĘ odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Nr 1 w Węgrowie.

czytaj dalej

Data publikacji: 18 maja 2015

UCZCILIŚMY DZIEŃ BIBLIOTEKARZA

 

 

13 maja nauczyciele-bibliotekarze z Węgrowa i powiatu węgrowskiego uroczyście obchodzili Dzień Bibliotekarza. Były życzenia, nagroda dla "Najlepszej bibliotekarki" - zwyciężczyni w konkursie, a także spotkanie autorskie z Panią Alicją Dmowską - autorką słowników. Zdjęcia w galerii.   

czytaj dalej

Data publikacji: 14 maja 2015

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ ZA NAMI

 

 

10 maja 2015 r. wczesnym popołudniem ruszyła akcja „Otwarcie sezonu rowerowego" połączona z akcją „Odjazdowy bibliotekarz". Impreza miała na celu promowanie spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym na świeżym powietrzu.

 

czytaj dalej

Data publikacji: 12 maja 2015

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA

 

 

 Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli-bibliotekarzy z powiatu węgrowskiego na uroczyste obchody Dnia Bibliotekarza, które odbędą się dnia  13 maja 2015 r. o godz. 11.00 w lokalu Biblioteki Pedagogicznej. 

 

czytaj dalej

Data publikacji: 08 maja 2015


Informacja oświatowaPatroni Roku 2015