Filia w Węgrowie | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie

 

Informacja dla wszystkich czytelników!

 Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty oraz zwrócone wszystkie dokumenty w BP w Siedlcach i jej filiach: Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

 

Biblioteka czynna w godzinach:

              poniedziałek - piątek:   9.00 - 18.00                  
              czwartek:   12.00 - 18.00
              sobota:          9.00 - 15.00

Kontakt:

tel./fax: (25) 792 23 46 

e-mail: wegrow@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

Promocja zdrowia w bibliotece

W ramach profilaktyki zdrowotnej 22.04.2015 r. w godz. od 9,00 do 12,00 odbędzie się w naszej placówce darmowy pomiar tkanki tłuszczowej oraz indywidualne konsultacje promujące zdrowy tryb życia i odżywiania. Badania przeprowadzi konsultant Poradni Dietetycznej Zdrowie & Forma. Badanie i konsultacja są bezpłatne. Zapraszamy

czytaj dalej

Data publikacji: 10 kwietnia 2015

Po konferencji

 

 

26.03.2015r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Węgrowie oraz Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie zorganizowały konferencję "Bezpieczne dorastanie". Konferencja odbyła się w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie.  Nasza biblioteka została zaproszona do udziału w tej konferencji. Przygotowaliśmy na ten dzień bibliografię, Kurierek Nowości oraz wystawę publikacji książkowych. Zapraszamy do galerii

czytaj dalej

Data publikacji: 09 kwietnia 2015

Konferencja

 

26.03.2015r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Węgrowie oraz Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie organizują konferencję "Bezpieczne dorastanie". Konferencja odbędzie się w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie.  Nasza biblioteka została również zaproszona do udziału w tej konferencji. Przygotujemy na ten dzień bibliografię, Kurierek Nowości oraz wystawę publikacji książkowych. Program konferencji poniżej.

czytaj dalej

Data publikacji: 20 marca 2015

Po konferencji

 

  12.12.2014r. Stowarzyszenie "SPONIA" wraz ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie zorganizowało dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i poradni psychologiczno - pedagogicznych oraz rodziców i lekarzy jednodniową konferencję na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży z autyzmem - "Daj mi szansę - dorastam". Na konferencji prezentowaliśmy zbiory na ten temat oraz rozdawaliśmy bibliografię poświęconą autyzmowi. Zdjęcia można obejrzeć w galerii.

czytaj dalej

Data publikacji: 22 grudnia 2014

Konferencja „Daj mi szansę - dorastam”

 

12.12.2014r. Stowarzyszenie "SPONIA" zaprasza wszystkich dyrektorów, nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i poradni psychologiczno - pedagogicznych oraz rodziców i lekarzy do udziału w jednodniowej konferencji na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży z autyzmem - "Daj mi szansę - dorastam". Nasza biblioteka została również zaproszona do udziału w tej konferencji. Przygotujemy na ten dzień bibliografię, Kurierek Nowości oraz wystawę publikacji książkowych na temat autyzmu. Zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia. 

czytaj dalej

Data publikacji: 04 grudnia 2014

Pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przeszkoleni

 

18.11.2014 odbyło się szkolenie pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie z korzystania z katalogu opack funkcjonującego w naszej bibliotece. 

czytaj dalej

Data publikacji: 20 listopada 2014


Informacja oświatowaPatroni Roku 2015